Exhibit Hall Prize Winners

Thank you to our wonderful exhibitors. You provide us with the products, services and expertise to help serve Wisconsin credit union members better. Many of you also generously donated prizes and held drawings for expo-goers which we greatly appreciate!

 

Exhibitor

Booth #

Prize Winner 

Allied Solutions, LLC

421 

John Schultz, UnitedOne Credit Union

AmeriCU Mortgage

501

Kal Kerlin, Shoreline Credit Union

ARMS Inc.

110

Sheila Schinke, Prospera Credit Union

Associated Bank Financial Institutions

218

Nathan Komorowski, Connexus Credit Union

Bank-A-Count Corporation

119

Gary Elliott, Superior Choice Credit Union

BrownBoots Bank Websites & Marketing
400 Melody Kuenne, Taylor Credit Union

Case Financial

220

Nathan Grossenbach, Shoreline Credit Union

Cherry Creek Financial

200

Angela Hanson, Heartland Credit Union

CO-OP Financial Services

203

Dona Dutcher,Blackhawk Community Credit Union

Corporate Central Credit Union
416 Liza Edinger, Ripco Credit Union

CUNA Mutual Group

210

Mike Nickel, Altra Federal Credit Union

Datamatic Processing, Inc.

302

Robyn Newcomb, Fort Community Credit Union

Edge One Inc.

204

Dawn Grohskopf, UnitedOne Credit Union

Elan Financial Services
525 Kara Guse, Glacier Hills Credit Union
Enterprise Systems Group
221 Tammy Lefeber, Community First Credit Union
EO Johnson Business Technologies
222 Dale Gottschalk, Iron County Community Credit Union

Federal Home Loan Bank of Chicago

213

Laura Weber, Park City Credit Union

Financial Systems Corp.
325 Tina LaDue, First Community Credit Union of Beloit

FIPCO

225

Linda Murphy, Shoreline Credit Union

FIS

426

Jon Lowrey, Dane County Credit Union

GreenPath Financial Wellness

106

Nile Spears, Community First Credit Union

Heritage Valuation Services 121 Kim Runge, PCM Credit Union

Info-Pro Lender Services

108

Kacie Osten, TruStone Financial Federal Credit Union
Arden Rindfleisch, First Choice Credit Union

John M. Floyd & Associates

300

Jim Henderson, Educators Credit Union

LenderSelect Mortgage Group 216 Joe Burkowski, N.E.W. Credit Union
LSC  217 Danielle Green, Park City Credit Union
Lisa Olson, Westby Co-op Credit Union

Marketplace Home Mortgage

402

Kal Kerlin, Shoreline Credit Union

Member First Mortgage

226

Christine Moczynski, Prime Financial Credit Union

Midwest Printing Services

207

Melissa Wrycha, Park City Credit Union

Miron Construction Co. Inc.  113 Todd Brodjeski, Connexus Credit Union

Mortgage Center

514

Rhonda Britton, Governmental Employees Credit Union

NuSource Financial, LLC

408

Kyle Lewis, CoVantage Credit Union

PSCU 412 Teresa West, Forward Financial Credit Union

Reach Business Lenders

103

Susan Arrowood, CoVantage Credit Union
Kal Kerlin, Shoreline Credit Union

RMM Solutions
405 Sarah Ruiz, Kohler Credit Union
Sage Direct, Inc.
424

Shelly Mell, Hayward Community Credit Union
Sue Vandermeuse, Kohler Credit Union

Sentinel Warranty
123 Chris Trost, Glacier Hills Credit Union

SHAZAM

211

Candice Thiry,‚Äč PCM Credit Union
Stephanie Poplin, Hayward Community Credit Union

StrataDefense

324

Paul Kurth, Connexus Credit Union
Bonnie Rosenmeier, Dane County Credit Union

The Alliance
219 Paul Kurth, Connexus Credit Union

The Stark Collection Agency

209

David Zwaska, Guardian Credit Union

TransUnion, LLC

413

Paul Jalosky,Educators Credit Union

TruLync
401  Melissa Wrycha, Park City Credit Union
V-Soft Consulting Group
523 Nathan TePoel, Superior Choice Credit Union
VGM Forbin
224 Becky Baumgartner, Prime Financial Credit Union
Visa, Inc.
409 Sandy Anderson, 1st Community Credit Union 

W.C.U.L. Services Corp Compliance Specialist

105

N.E.W. Credit Union

Wipfli, LLP
201  Sara Stenz, Thrivent Federal Credit Union 
WISCUB Service Center
208 Meagan Weber,  Connexus Credit Union

YP Network

216

Dan Wollin, PCM Credit Union


Rachel Raygo,